felsefe taşı

Kitap: “VITRIOL – Yeni Çağın Şafağı”

Kitap: “VITRIOL – Yeni Çağın Şafağı”
Nisan 24
16:22 2015

Kadim Mısır, Katharlar, İskoçya, Tapınak Şövalyeleri, ESO – Avrupa Güney Gözlemevi, Kıbrıs, Sir Isaac Newton, Hermes Trismegistus…

B’ilim kurgu, Ezoterizm, Mistisizm, Kadim gelenek, Hermetizm, Kardeşlik…
6 hikaye, 6 yer, 6 zaman…

Toprağın derinliklerini ziyaret et, arınırken gizli taşı bulacaksın…

Nereden geldik, nereye gidiyoruz?

Bütün mesele bu!

Tanıtım Bülteninden…

“Uzayı bükerseniz zaman eğrilir… ve kâinat önünüzde eğilir…

Çok uzak olmayan bir gelecekte insanoğlu kozmosta aslında zamanın olmadığını keşfetmiş, madde yeniden tanımlanmış ve ona hükmedilmeye başlanmıştır. Artık galaksiler arası yolculuklar ve geçmişe dönmek mümkün görünmektedir.

Bu keşif Alfa-Omega adı verilen bir projeyi hayata geçirir. Alanlarında gezegenin en yetenekli insanlarından oluşan ekipler insanlığın başlangıcından ve hatta öncesinden gelen kadim gelenekler ile ezoterik öğretilerin kaynaklarını, başka yaşamların olduğu yıldızlardaki öğretileri ve kardeşlik örgütleri ile tarihsel bağlarını, kısaca “hakikati” bulma yolculuğuna çıkarlar. Fakat “hakikatin” ne olabileceği hakkında hiçbir fikirleri olmadan çıktıkları bu yolculuk onları ne bizim tahmin edebileceğimiz bir geleceğe, ne de onların arzu ettikleri bir geçmişe götürecektir.

Vitriol – Yeni Çağın Şafağı’nı bir solukta okurken, ezelden beridir sorduğumuz “Nereden geldik, nereye gidiyoruz?” sorusunun cevabını ve kötü ile iyinin, siyah ile beyazın, karanlık ile ışığın ebedi savaşını sayfaların arasında bulacaksınız. Bir bilgenin de söylediği gibi, hakikat aramakla bulunmaz belki ama onu yine de ancak arayanlar bulur…”

6.169 kez okundu
Paylaş

İlginizi Çekebilir

Sosyal Medyada Takip Edin

Üye Olun

Yazarlar

Kategoriler

Takvim

Haziran 2024
P S Ç P C C P
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arşivler